Kontakt

Uppsala

Mikael Persson VD
mikael.persson@academicum.se
Tel: 072 22 22 548

Stina Degerberg Projektledare
stina.degerberg@academicum.se
Tel: 070 30 99 021

Anna Svedjedal Projektkoordinator
anna.svedjedal@academicum.se 
Tel: 070 274 21 70

Ida Butler Projektkoordinator
ida.butler@academicum.se
Tel: 0725 75 65 25

Besöksadress

Västra Ågatan 12, Uppsala

Postadress
Drottninggatan 4
753 10 Uppsala
Tel: 018 15 72 09


Solna

Asli Weheliye Projektledare
asli.weheliye@academicum.se
Tel: 072 451 60 21

Besöksadress och postadress
Hannebergsgatan 33
171 68 Solna

 


Västerås

Marie Åsbrink Projektledare
marie.asbrink@academicum.se
Tel: 076 180 19 28

Besöksadress och postadress
Källgatan 13
722 11 Västerås


Eskilstuna

Lucia Grimaldi Projektledare
lucia.grimaldi@academicum.se
Tel. 0722 15 15 30

Besöksadress och postadress
Radermachergatan 8
632 20 Eskilstuna


Nyköping

Karin Lindkvist Projektledare
karin.lindkvist@academicum.se
Tel: 076 338 38 07

Besöksadress och postadress
Kungshagsvägen 3A
611 35 Nyköping


Nacka & Sollentuna

Besöksadress
Borgarfjordsgatan 12
164 55 Kista

Postadress
Drottninggatan 4
753 10 Uppsala

Kontaktperson
Linn Bohman
tel. 070 225 93 76
E-post: linn.bohman@academicum.se


Göteborg

Lotta Nissbrandt
lotta.nissbrandt@academicum.se
Tel: 073 600 80 40