Kontakt

Uppsala

Mikael Persson VD
mikael.persson@academicum.se
Tel: 072 22 22 548

Agneta Wallin Verksamhetsansvarig
agneta.wallin@academicum.se
Tel: 070 327 97 22

Lina Lönnedahl Projektledare
lina.lonnedahl@academicum.se
Tel: 070 30 99 021

Anna Svedjedal Projektkoordinator
anna.svedjedal@academicum.se 
Tel: 070 274 21 70

Ida Butler Projektkoordinator
ida.butler@academicum.se
Tel: 0725 75 65 25

Besöksadress
Västra Ågatan 12, Uppsala

Postadress
Drottninggatan 4
753 10 Uppsala
Tel: 018 15 72 09


Solna

Asli Weheliye Projektledare
asli.weheliye@academicum.se
Tel: 072 451 60 21

Besöksadress och postadress
Hannebergsgatan 33
171 68 Solna

 


Västerås

Marie Åsbrink Projektledare
marie.asbrink@academicum.se
Tel: 072 51 57 209

Besöksadress och postadress
Källgatan 13
722 11 Västerås


Eskilstuna

Lina Lönnedahl Projektledare
lina.lonnedahl@academicum.se
Tel: 070 30 99 021

Besöksadress och postadress
Rademachergatan 8
632 20 Eskilstuna

 


Malmö

Stina Stenberg Projektledare
stina.stenberg@academicum.se
Tel: 076 101 54 91

Besöksadress och postadress
World Trade Center Malmö
Skeppsgatan 19
211 11 Malmö

  

Sollentuna

Kontakt 
Regina Guvenius, 076 – 10 15 471, regina.guvenius@academicum.se

Postadress
Drottninggatan 4
753 10 Uppsala


Göteborg

Lotta Nissbrandt
lotta.nissbrandt@academicum.se
Tel: 0736 – 00 80 40