Kontakt

STAB

Mikael Persson VD
mikael.persson@academicum.se
Tel: 072 22 22 548

Agneta Wallin Verksamhetsansvarig
agneta.wallin@academicum.se
Tel: 070 327 97 22

Anna Svedjedal Projektkoordinator
anna.svedjedal@academicum.se 
Tel: 070 274 21 70

Jennifer Holst Projektkoordinator
jennifer.holst@academicum.se
Tel: 0725 75 65 25

 


Stockholm

Asli Weheliye Projektledare
asli.weheliye@academicum.se
Tel: 072 451 60 21

Besöksadress och postadress
Hannebergsgatan 33
171 68 Solna

 


Uppsala

Ingrid Axén Projektledare
ingrid.axen@academicum.se
Tel: 070 30 99 021

Besöksadress
Västra Ågatan 12, Uppsala

Postadress
Drottninggatan 4
753 10 Uppsala
Tel: 018 15 72 09


Västerås

Marie Åsbrink Projektledare
marie.asbrink@academicum.se
Tel: 072 51 57 209

Besöksadress och postadress
Källgatan 13
722 11 Västerås


Eskilstuna

Marie Åsbrink Projektledare
marie.asbrink@academicum.se
Tel: 072 51 57 209

Besöksadress och postadress
Rademachergatan 8
632 20 Eskilstuna

 


Umeå

Karin Ahlman-Toyama Projektledare
karin.ahlman-toyama@academicum.se
Tel: 0722 15 15 30

Besöksadress och postadress
SLU Campus, Skogmarksgränd 17
907 36 Umeå

 

Malmö

Waileth Persson Projektledare
waileth.persson@academicum.se
Tel: 0707 – 90 56 85

Besöksadress och postadress
World Trade Center Malmö
Skeppsgatan 19
211 11 Malmö

  

Göteborg

Lotta Nissbrandt
lotta.nissbrandt@academicum.se
Tel: 0736 – 00 80 40