Kontakt

Stab

Mikael Persson

VD

mikael.persson@academicum.se

072 22 22 548

Johannes Bergfeldt

Verksamhetsansvarig

johannes.bergfeldt@academicum.se

072 220 09 15

Anna Svedjedal

Projektkoordinator

anna.svedjedal@academicum.se

070 274 21 70

Irina Gerasimova

Projektkoordinator

irina.gerasimova@academicum.se

073 704 69 07

Stockholm

Asli Weheliye

Projektledare Korta vägen

asli.weheliye@academicum.se

072 515 72 09

Besöksadress och postadress

Albanovägen 29

114 19 Stockholm

Uppsala

Anna Svedjedal

Projektkoordinator Korta vägen

anna.svedjedal@academicum.se

070 274 21 70

Besöksadress

Västra Ågatan 12, Uppsala

Postadress

Drottninggatan 4
753 10 Uppsala
Tel: 018 15 72 09

Umeå

Karin Ahlman-Toyama

Projektledare Korta vägen och rusta och matcha

karin.ahlman-toyama@academicum.se

0722 15 15 30

Besöksadress och postadress

SLU Campus, Skogsmarksgränd 17
907 36 Umeå

Malmö

Charlotte Bernström

Projektledare

charlotte.bernstrom@academicum.se

070 309 90 21

Besöksadress och postadress

World Trade center,  Skeppsgatan 19
211 11 Malmö